Traatusside püünis feromooniga

Paki sisu: 1 mahuti + 1 feromoonsööt.
• MEELITAB LIGI NAKSURLASI (TÄISKASVANUD TRAATUSSE)
• LIHTNE KASUTADA, PIKAAJALINE MÕJU
• KATSETATUD TÕHUSUS
Suurepärane mehaaniline sööt naksurlastele (täiskasvanud traatussidele) teie aias. Lihtne kasutada ning kahjutu keskkonnale, inimestele ja soojaverelistele loomadele. Pikaajalise mõjuga sööt meelitab oma feromooniga tõhusalt ligi täiskasvanud naksurlasi kuni kolm kuud. Lubatud kasutada mahepõllumajanduses.
Tõestatud tõhusus: Meie tooted on aastatepikkuste teadmiste, tõestatud uuringute ja tehnoloogiliste uuenduste tulemus. Nende tõhusus on katsetatud ja kinnitatud professionaalsete laborite poolt.

Kasutusjuhend

1. Võtke mahuti ja feromoonsöödakott karbist välja.2. Võtke feromooniviaal pakendist välja. HOIATUS! Kuna viaal vabastab järk-järgult feromooni, avage kott vahetult enne püünisesse asetamist. Ärge avage viaali.3. Pange kinnine viaal kaane siseküljel olevasse avasse. 4. Pange mahutile kaas peale.5. Matke see põllu/aia serva maa sisse nii, et peale avause ei jää midagi näha.6. Kontrollige regulaarselt sööta ja eemaldage naksurlased.7. Vahetage viaal 3 kuu pärast välja.Parima mõju saavutamiseks matke feromooniviaaliga mahuti kevadel kohe, kui ilmad lähevad soojaks ja naksurlased hakkavad mullast välja kerkima (kohe pärast kündi või muud pinnasetöötlust). Mahutit saab korduvalt kasutada.

Pakend

1 tk

Kategooriad: , , , , Tootekood: 3830072315415et

Kirjeldus

Traatussi feromoonpüünise kasutusjuhis

Toote andmed

Kaal 0,139 kg
Mõõtmed 14 × 14 × 13 cm
EAN kood

3830072315415

Toote täisnimetus

UNICHEM Traatusside püünis feromooniga

Müügikohad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juhendid