Kasvatustunnel kattelooriga 0,9 x 2,5 m

Komplekti kuulub: 5x tugikaared, 1 x katteloor, 14 x plastikust kinnituspiigid, 2 x metallist kinnituspiigid, 1x nöör 5,5m. Kasvatustunnelit kasutatakse taimede kaitsmiseks ilmastikutingimuste eest nagu madal temperatuur, tugev tuul ja UV-kiirgus. Samuti kaitseb putukate ja kahjurite eest. Kasutada köögiviljade ja maitsetaimede kasvatamisel. Kasvatustunnelis olev kõrgem temperatuur ja niiskus kiirendavad viljade valmimist. Painduvad kaared võimaldavad reguleerida tunneli laiust, standard laius 90cm.
Tunnel on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis peab vastu ilmastikutingimustele ja UV-le. Korduvkasutatav. Paigaldage tunnel vastavalt pakendil olevale juhisele. Taimede hooldamiseks nagu kastmine, väetamine või rohimine, avage katteloori üks külg ja keerake see üle raami ülaosa.

Kasutusjuhend

Valmistage peenar ette ja kobestage muld. Ühendage kaared lahti. Vajutage kaared 10 cm sügavusele mulla sisse. Kaarte vaheline kaugus võiks olla 60cm. Kinnitage nöör iga kaare külge vastavalt joonisele, et tugevdada konstruktsiooni jäikust. Ühendage nööri mõlemad otsad plastikpiikidega maapinda. Asetage katteloor maasse paigaldatud konstruktsioonile. Kinnitage katteloor mõlemal pool tugikaari plastikpiikidega. Keera katteloori mõlemad otsad kokku ning kinnita need maasse metallist kinnituspiikidega.

Pakend

1 tk

Kategooriad: , , Tootekood: 5903263565345et

Toote andmed

Kaal 0,92 kg
Mõõtmed 6 × 50 × 57 cm
EAN kood

5903263565345

Toote täisnimetus

BALTIC AGRO Kasvatustunnel kattelooriga 0,9 x 2,5 m

Müügikohad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juhendid