Hortensia kastmisväetis

Kiire mõjuga veeslahustuv täisväetis hortensiate kastmisväetamiseks. Kiirendab õitsemise algust ja soodustab uute õiepungade moodustamist. Väetises sisalduv magneesium tugevdab taimi, tagab optimaalse kasvu ja muudab õievärvi kirkaks. Väetises sisalduv kaalium tugevdab taimi, muudab õite lõhna intensiivsemaks ning suurendab taimede külmakindlust ja vastupanuvõimet ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste suhtes.

Kasutusjuhend

Lahustage pulber vees ja kastke taimi 10 kuhjaga mõõdulusikatäis* 5 l veele valmistatud lahusega iga kahe kuni kolme nädala järel. Lehtede kaudu väetamisel lahustage 10 kuhjaga mõõdulusikatäit 5 l veele ja pritsige lahusega lehti. Kastmisväetamine on eriti oluline taimede õitsemise ajal. *Ämbris on mõõdulusikas. 1 kuhjaga mõõdulusikatäis väetist = 2 g. 300 g piisab 75 l veele.

Pakend

300 g

Kategooriad: , , , Tootekood: 4744360010557et

Kirjeldus

Lillepeenar murus läbi suve

Lillemuru on värvirõõmus seemnesegu erinevatest üheaastastest suvelilledest. Lillemuru seemneseguga tuleb kaunis lillepeenar, mis õitseb kogu suve.

Loe edasi
Amplitaimed

Amplitaimed

Amplitaimed on suurepärane võimalus aia ja puhkenurga kaunistamiseks. Õitsvad lilled panevad naeratama iga kord, kui neist möödud.

Loe edasi

Toote andmed

Kaal 0,325 kg
Mõõtmed 9 × 9 × 7,8 cm
EAN kood

4744360010557

Toote täisnimetus

BALTIC AGRO Hortensia kastmisväetis

Müügikohad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juhendid