Hiire- ja rotimürk Ratimor pastapadjad

Ratimor hiire- ja rotimürk toimib juba ühekordsel söötmisel tõhusalt kõigile närilistele ja on viivitatud toimeaja tõttu väga efektiivne.

Kasutusjuhend

Enne mürksööda kasutamist tuleb kaaluda ennetavaid tõrjemeetmeid nagu toidu eemaldamine ja sissepääsuavade sulgemine, ning kemikaalivabu tõrjemeetodeid, nt püünised. Mürksöödapastat tuleb kasutada suletavas muukimiskindlas söödamajas. Söödamajad tuleb paigutada võimalikult lähedale kohtadele, kus on märgatud näriliste elutegevust (nt liikumisteed, pesitsuskohad, söögikohad, augud, urud jne). Võimaluse korral tuleb söödamajad kinnitada maapinnale või konstruktsioonide külge. Söödamajad asetada lastele, lindudele, lemmikloomadele, kodu- ja muudele mitte sihtloomadele kättesaamatusse kohta. Eemale toidust, joogist ja loomasöödast, samuti nendega kokkupuutuvatest nõudest või pindadest. Mitte asetada söödamajasid veeäravoolusüsteemide lähedusse, kus need võivad kokku puutuda veega. Toote käitlemise ajal mitte süüa, juua ega suitsetada. Pärast toote käitlemist pesta käed ja otseselt tootega kokku puutunud nahapind. Söödapasta kasutamine peaks kõrvaldama närilised 35 päeva jooksul. KULUNORM. Koduhiir siseruumis. Hiirte leviku korral kasutada 10-20 g mürksööta söödamaja kohta. Kui on vajalik rohkem kui ühe söödamaja kasutamine, tuleb need paigutada teineteisest 5 m kaugusele (kõrge arvukuse korral kuni 2 m kaugusele). Söödamajad tuleb üle vaadata tõrje alguses vähemalt iga kahe-kolme päeva tagant ning edaspidi vähemalt kord nädalas, et kontrollida, kas mürksööta on puututud ja söödamajad on kahjustamata, ning eemaldada näriliste laibad. Vajadusel lisada mürksööta.

Pakend

150 g

Kategooriad: , , Tootekood: 3830050609574et

Toote andmed

Kaal 0,156 kg
Mõõtmed 6 × 11 × 13 cm
EAN kood

3830050609574

Toote täisnimetus

BALTIC AGRO Hiire- ja rotimürk Ratimor, suhkruga pastapadjad

Toote värv

Sinine

Kasutus

Ratimor mouse and rat poison is already effective for all rodents after a single feeding and is very effective due to the delayed action time.

Müügikohad

Keila Bauhof

Paldiski maantee 35, 76606 Keila, Estonia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0/5 (0 Reviews)

Juhendid

Lae alla - ohutuskaart_ratimor_brodifacoum_pasta_msds_mrs_ee_01102018_0791ee35.pdf
0/5 (0 Reviews)