PIKA TOIMEGA VÄETISED

Uus suund väetisemaailmas - pikatoimelised väetised on 3-6 kuulise mõjuajaga keskkonnasõbralikud täisväetised, mis soodustavad tugevat kasvu ja kauakestvat õitsemist kogu kasvuhooaja vältel. Nendest erilise struktuuriga väetisestest omastab taim toitaineid järk-järgult, mis teeb nende kasutamise eriti mugavaks. See kindlustab ühtlase toitainete varu ilma üleväetamise riskita ning väiksema toitainete kao leostumise tõttu. Võid olla alati kindel, et su taimedel on piisaval hulgal vajalikke toitaineid, samal ajal puudub oht nitraatidega üleväetamiseks. Tasakaalustatult väetatud taim on vastupidavam haiguste ja kahjurite suhtes.

Kui võimalik, eelista kloorivaba väetist. Kaaliumväetise tooraine sisaldab alati kloori. See negatiivne ioon uhutakse mullast kergesti välja, võttes kaasa põhiliselt kaltsiumi, magneesiumi, kaaliumi ja naatriumi, mis on vajalikud toitained taimele. Kloor eemaldatakse ja nii saabki kloorivaba väetis mis on oluliselt parem taimedele. See protsess aga maksab ja seetõttu ongi kloorivabad väetised natuke kallimad, aga ka oluliselt paremad.

Baltic Agro pakub täna pikatoimelisi väetisi okaspuudeleroosideletoa- ja rõdulilledelemaasikatele ja marjakultuuridele ning murule.

Soovitame

x
pname

Product was successfully added to your shopping cart.

« Continue shopping
Checkout »
x
Error

huston we have a problem

« Continue shopping