Mutivõrk kaitseb õuemuru

Paigalda mutivõrk muru kamara alla, u 9-10 cm sügavusele.Mutivõrk paigaldatakse pinnasele enne muru rajamist ning see kaitseb ideaalselt kasvuhooneid, õuemuru, mängu- ja golfiväljakuid. Muru rajamisel kinnitatakse võrk maapinnale, selle peale laotatakse umbes 10 cm paksune liivase mulla kiht ning külvatakse muru nagu harilikult. Olemasoleva muru korral tuleb mättakiht eemaldada, paigaldada võrk ja mättad uuesti tagasi istutada. Samamoodi saab võrgu lihtsalt murumätta alla paigaldada rullitava murumätta puhul. Mutivõrgu paigutamisel kasvuhoonesse kinnitatakse see kasvuhoone põhja.

Mutikäigud paiknevad harilikult 40-80 cm sügavusel maapinna all. Maapinna lähedal asuva võrgu korral saavad loomad käikudes liikuda, ei saa aga pinnale tulla. Kui mutid avastavad, et neil pole võimalik oma Mutivõrkkäigusüsteeme võrgu tõttu vajalikul viisil arendada, jätavad nad aia maha. Nii aitab võrk võidelda muttide vastu pehmete meetoditega. Lisaks mutikahjude ennetamisele parendab võrgu kasutamine muru juurestikku.

Võrk paigaldatakse äärtes 10-15 cm ülekattega, ääred ja ülekatted fikseeritakse plastikust või metallist klambritega. Peenarde, puude ja teeservade ümber paigaldatakse võrk L-kujuliselt. Võrguga kaetud alale taimede istutamiseks tuleb võrk istutuskohas X-kujuliselt lahti lõigata. Peale istutust tuleb ääred klambritega kinnitada.

Spetsiaalse tehnoloogia abil valmistatud polüpropüleenist mutivõrk on väga tugev ja peab vastu vähemalt 8 aastat.

Soovitame

x
pname

Product was successfully added to your shopping cart.

« Continue shopping
Checkout »
x
Error

huston we have a problem

« Continue shopping