Naistepäev on imeilus päev. Kui soovid oma armsamale taimesõbrale naistepäeval rõõmu valmistada, siis kingi talle lisaks lilledele midagi praktilist. Järgnevalt pakume natuke kevadist kingi-inspiratsiooni.

Toalilleneiu komplekt

Kui sinu taimesõber armastab enda ümber toalillede vorme, värve ja lõhnu, läheb tal kindlasti vaja kvaliteetset väetist ja abi haiguste ning kahjurite võimalikult looduslikul tõrjel. Naistepäev on hea võimalus nende kinkimiseks! Omalt poolt lisame veel ühe imevahendi soovituse kevadeks: ümberistutusväetise Pralumus.

  • Toa- ja rõdulillede vedelväetis on universaalne vedelväetis kõikide õitsvate ja lehtdekoratiivsete taimede väetamiseks.
  • Kollaste liimpüünistega saab looduslikul teel jälgida toataimekahjurite olemasolu ja kahjureid ka vajadusel välja püüda.
  • Ümberistutusväetis tõstab taimede vastupidavust ja aitab kergemini toime tulla ebasoodsate kasvutingimustega – talvise stressi, uue kasvukoha, ümber istutamise või põuaga.

Murueide tütre komplekt

Kui sinu armsa jaoks on tähtis, et tema aiamuru kaunis välja näeks ja samas ka aktiivset tegevust taluks, on muruseeme, muruväetis ja samblaeemaldaja väga praktilised kevadised abivahendid. Praktilise kõrval vajab hing aga ka midagi ilusat. Selleks soovitame lillemuru, mis paneb iga aiapidaja silmad särama ja kannatamatult kevadet ootama.

  • Koduaiamuru valge ristikuga on populaarne muruseemnesegu Eesti aedades. Armsad valged ristikuõied loovad koduse tunde, ristik ise aga aitab murukamarat väetada, kuna seob lämmastikku.
  • Efektne, kaunis ja moodne lillemuru on iga aiapidaja salajane unistus. Kuigi see ei sobi igasse väiksesse aeda, saab igaüks siiski oma aeda kasvõi ajutiselt üheks suveks kauni loodusrikkuse nurgakese luua. Ja kes teab – võib-olla saab sellest alguse tee looduspärasema aianduse juurde.
  • Samblaeemaldiga muruväetis on nutikas kaks-ühes lahendus: samaaegselt väetamisega aitab see ka samblast vabaneda.

Naistepäev juba läheneb. Ilusat tähtpäeva Baltic Agro poolt!

Aiahaldja komplekt

Kui sinu aiahaldjal on olemas universaalne kastmisväetis kõigile aiataimedele, siis ei pea ta enam pikka aega poest väetisepakke koju kandma. Naistepäev on ideaalne võimalus kastmisväetise kinkimiseks.

Kastmisväetise saab ise kodus kastekannus lahustada, 1 kg pakist jätkub kauaks. Looduslikud taimehoolitsejalahused tagavad, et hästiväetatud lopsakad taimed kahjurite ja haiguste rünnaku alla ei jää.

  • Lillede, marjade ja köögiviljade kastmisväetis sobib suvelillede, ilupuude, rooside, põõsaste, toa-, rõdu-, kasvuhoone- ja avamaataimede kastmiseks või lehtede kaudu väetamiseks. See aktiveerib õitsemist ja tõstab saaki.
  • Looduslikud taimehoolitsejad I ja F on kasutusvalmis lahused taimehaiguste ja –kahjurite ennetamiseks ja tõrjeks. Need parandavad taime üldtervislikku seisundit ja tõstavad kasvuenergiat.