Seemneuudised 2019

Seemneuudised 2019

Väga varajane paprikasort ‘Adige’ F1 on punaseviljaline ja saagikas. Suurpaprika viljad on magusad, ristkülikukujulised, suured ja kaaluvad umbes 400 g.

Valge peakapsas ‘Nozomi’ F1 on väga varajane hübriid. Pead on säravrohelised, kaaluvad 1-1,5 kg, säilivad kaua ilma lõhenemata. Kasvatatakse värskelt kasutamiseks.

Paljud Eesti koduaednikud kardavad kapsast kasvatada, kuna tüütud kapsaussid kipuvad esimena jaol olema. Et ussikesed su kapsapead nahka ei paneks, kata noortaimed peale istutamist putukavõrguga. Nii saad keemiavaba ja puhta saagi! 

putukavork

Kas tead, mille poolest hübriidseemned tavalistest seemnetest erinevad? Hübriidsortide seemned toodetakse valitud komponentidest igal aastal uuesti. Hübriidjõud avaldub esimese põlvkonna taimede suurenenud kasvutugevuses ja saagikuses ning saagi ühtluses ja kvaliteedis. Hübriidsortide eeliseks on suurepärased maitseomadused, kõrge saagikus, ühtlane viljade valmimine, viljade ühtlane kuju ja suurus ning haigusekindlus. Hübriidseemnete pakendid tunned ära märgistuse “F1” järgi. Baltic Agro profiseemned on hübriidseemned, mida kasutavad nii suur- kui väiketootjad.

Soovitame

x
pname

Product was successfully added to your shopping cart.

« Continue shopping
Checkout »
x
Error

huston we have a problem

« Continue shopping